Connectors and accessories

RCA cinch konektory

Konektory, které fa SHARK wire prostřednictvím naší firmy dodává na náš trh, bychom mohl rozdělit do tří skupin, především dle kvality provedení a také použité izolace. Celková nabídka skýtá okolo 80typů, dovážíme a skladem máme cca 20typů.

1, levné, základní konektory,
které jsou určeny pro běžné použití. Vzhledem ke konstrukci a požitému materiálu jsou určeny pro méně mechanicky namáhané spojení s malou četností spojování a rozpojování. Izolace mezi středním kolíkem a tělem konektoru je zpravidla z PVC.

2, P série konektorů,
se vyznačuje především propracovanějšími kontaktními plochami i když tělo konektoru zůstává v provedení “pacek”. Izolace je již u těchto konektoru teflonová. Konektory se prakticky od sebe liší pouze průměrem kabelu, pro který jsou určeny, tvarem a barvou pláště.

P17SA, P17U, P18SA

3, T série konektorů,
jedná se o nejkvalitnější konektory, určené především pro zákazníky s nejvyššími požadavky na kvalitu spojení. Tělo konektoru je masivní zlacená mosaz, izolace mezi středovým kolíkem a tělem konektoru je teflonová. S vyjímkou konektoru T 26 mají všechny konektory této série vytvořenu na kontaktní ploše těla konektoru aretační kleštinu, pomocí které se konektor s protikusem (zdířkou) spojí sevřením. Střední kolík je naříznut, takže i jeho kontakt je pružný a kvalitnější.

T16SA, T17SA, T17U, T18SA, T26, T29, T310

4, jiné typy,
zde bychom rádi představili nabídku různých úhlových konektorů, spojek, rozdvojek a jiných “heblátek”, které tu a tam člověk potřebuje.

GRB018, GRB032, GRB069A, GRB069B

Poznámka :
Podrobné informace o průměrech konektoru naleznete v ceníku. ( ceník )
Kabelové a ostatní audio příslušenství

Zde bychom se měli hlavně zmínit o nejrůznějších typech “nohaviček”, vidliček, banánků a svorek (binding postů), které slouží ke kvalitnímu spojení mezi zesilovačem, kabelem a samotnou reproduktorovou soustavou.

Sleev, Spad, GSC010, SBP01, SBP02, TERM
RCA Cinch zdířky

Zde bychom se měli zmínit alespoň o některých typech zlacených “cinch zdířek”, jak pro přímou montáž do plošných spojů, tak i kvalitní samostatné panelové s teflonovou izolací, i ty, které sami používáme při výrobě našich přístrojů.

SDB204, GRB063
Antirezonanční hroty

Zde Vám nabízíme snad ty nejkvalitnější hroty s jakými se můžete v oblasti High end setkat. Jedná se o kvalitně a detailně propracované výrobky, jejichž funkčnost je založena na rozptylu rezonancí na ploše spojů jednotlivých materiálů, ze kterých jsou hroty vyrobeny. U základního provedení jsou požity dva typy materiálů - dřevo a slitina mosazi, u vyšších typů pak tři typy. Hlavní rozdíly pak naleznete v nosnosti a druhu použití jednotlivých typů.

SPWP, SPWR, SPWS

Poznámka :
Podrobné informace o jednotlivých typech příslušenství, zdířek a hrotů naleznete v ceníku. ( ceník )

Auto příslušenství

Do této skupiny patří veškeré součásti, pomocí kterých lze realizovat kvalitní ozvučení automobilů. V první řadě to jsou napájecí kabely s patřičně dimenzovaný průřezem vodiče, zlacené masivní bateriové svorky, pojistkové pouzdra, distribuční bloky a jiné spojovací díly jako např. vidličky, oka a spojky. S vyjímkou kabelů jsou všechny díly vyrobeny ze slitiny mosazi, následně zlaceny 24 karátovým zlatem.

Dalším velice důležitým prvkem těchto sestav jsou pojistkové bloky chránící sestavu proti proudovému přetížení.

Caracces, Carbloky

Poznámka :
Podrobné informace o jednotlivých typech auto příslušenství naleznete v ceníku. ( ceník )