Amplifiers

Nízkofrekvenční předzesilovače, koncové zesilovače, integrované zesilovače a elektronické výhybky

V této kapitole se budeme věnovat popisu jednotlivých elektronických přístrojů, které v současnosti vyrábíme jak pod značkou FOX AUDIO, tak i RÍ AUDIO. Začít bychom mohli u základní řady zesilovačů a předzesilovačů FOX AUDIO, konkrétně na projekt WALL.

Brick 101, Brick 110, Brick CX2, SDP1, PS230

Nejvyšší skupinu elektronických komponentů v naší nabídce, tvoří komponenty RÍ AUDIO, které byly vyvinuty naší firmou pro skupinu zákazníků, kteří se již jednoznačně rozhodli opustit mantinely spotřební elektroniky. Hlavním záměrem a tedy i znakem při návrhu a konstrukci všech těchto přístrojů, je nekompromisnost obvodového řešení, moderní integrované obvody, kvalitní napájecí zdroje a pasivní součástky všech elektronických obvodů. V neposlední řadě je důraz kladen i na kvalitní konektory a svorky pro připojení s ostatními komponenty audiořetězce. Hlavními představiteli této řady jsou koncové zesilovače pracující ve třídě A a jejich mladší, avšak stejně hřející “bratříčci”, u kterých bylo zvýšení výstupního výkonu vyváženo nižším klidovým proudem. Nezbytným doplňkem koncových zesilovačů jsou předzesilovače, které vyrábíme jak v provedení pasivním (attenuator), tak i aktivním. Stále nedoceněná a přitom nepřekonaná kvalita “analogu” a tedy i vinylových desek a gramofonů, nás zahnala až k vývoji gramofonních předzesilovačů.

A protože vše, co jsme zde doposud jmenovali a co jest pod značkou RÍ AUDIO vyráběno, bylo především nabízeno na zahraničním trhu, dovolte nám, abychom i Vám v následujících článcích blíže představili.

MK1, MK2, PP1, PH1